skip to Main Content
Скриншот 2021 02 15 14.35.43

Блаженнейший митрополит Онуфрий поздравляет львовян с праздником Сретения Господня. (Новость обновляется)

За заслуги перед Церковью и по случаю 10-летия архиерейской хиротонии Его Блаженство наградил митрополита Филарета орденом Украинской Православной Церкви – «Рождество Христово».

В дар кафедральному собору Архипастырь передал частицу мощей великомученика Георгия Победоносца со Святой Горы Афон. Теперь, отметил Блаженнейший Митрополит Онуфрий, святыня будет почивать в этом храме и «вдохновлять людей Божественной благодатью, которая покоится на мощах, на добрую христианскую жизнь».

Блаженнейший Митрополит Онуфрий посетил Львов

Блаженніший Митрополит Онуфрій з першосвятительським візитом відвідав Львів (+Фотоальбом)

 

15 лютого 2021 року, в день Срітення Господа нашого Іісуса Христа, святкову Божествену літургію в Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Перед початком Літургії Предстоятель УПЦ звершив чин освячення свічок.

Його Блаженству співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Львівський і Галицький Філарет, єпископ Бородянський Марк, духовенство собору та гості в священному сані.

 

 

Після закінчення богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав владику Філарета з 10-ю річницею архієрейської хіротонії, зазначивши: «коли людина проживе 10 років звичайним життям, то це вже є великим перед Богом, коли ж цей термін проживаю людина, яка несе апостольське служіння, це є ще дорожче в очах Божих. Ваше служіння завжди відрізнялося старанністю, духовною чистотою, особливою молитвою, смиренням та добрими зусиллями, які сьогодні так потрібні для світу».

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 10-річча архієрейської хіротонії Його Блаженство нагородив митрополита Філарета орденом УПЦ – «Різдво Христове», а також подарував для кафедрального собору частку мощей св. великомученика Георгія Побідоносця, які за словами Блаженнішого «привезені сюди за святої Гори Афон і відтепер будуть спочивати в цьому храмі і надихати людей Божественною благодаттю, яка спочиває на мощах, на добре християнське життя».

Цього ж дня Предстоятель УПЦ відвідав Свято-Воскресеньский Новоафонський чоловічий монастир у Львові,  спілкувався з ігуменом та братією обителі, благословив волонтерів, які трудяться в монастирі. Слід зазначити, що волонтери обителі двічі на тиждень готують благодійні обіди для всіх, хто потребує. Вони роздають близько 360 гарячих обідів кожної неділі у центрі Львова.

Напередодні свята ввечері, всенічне бдіння очолив митрополит Августин у співслужінні митрополита Філарета та духовенства кафедрального собору.

ФОТОАЛЬБОМ>>>

 

 

Фото — В.Ковальчук, В.Бабенко, Ж.Квитковской.

Наверх