skip to Main Content
191560.p

Слово настоятеля: недільна школа дасть вашим дітям те, що не може дати школа звичайна і навіть сім’я.

Йдеться про духовне виховання – у батьків на це просто не вистачає часу.

У школі духовних знань не прищеплюють і дітей виховують телевізор, комп’ютер, випадкові компанії. В результаті наші діти, підростаючи, йдуть із церкви.

Наша недільна школа дає базові знання згідно із Законом Божим, виховує православний світогляд. Але ми цим не обмежуємося – діти займаються у різних секціях, їздять у захоплюючі паломницькі поїздки, відпочивають у літніх православних таборах. У нас влаштовуються спортивні турніри, різноманітні конкурси, постійно ставляться вистави.

Діти нашого приходу не тільки привчаються до церковного життя та змістовного дозвілля — у процесі спілкування вони знаходять друзів і компанію, яка вже точно поганому не навчить.

Для найменших, які не можуть вистояти службу, організовуються ігри поза храмом, а потім їх ведуть до Причастя.

Ще одне прохання до батьків – контролюйте поведінку дітей у храмі. Вони повинні мати страх Божий і благоговіння на службі. Якщо цього немає — ми виростимо протестантів.

Парафіяльна недільна школа – ваш надійний помічник у вихованні дітей. Сьогодні багато хто з них, вже дорослі, приводять сюди своїх малюків – і це. звичайно, може тільки тішити!

Наверх