skip to Main Content

Слово настоятеля.

Слава Богу! Хочу просити всіх максимально поширити серед парафіян нашого Троїцького храму наступну інформацію.
В зв’язку з прийнятими державними законами на період карантину, Богослужіння дозволено проводити з числом 10 віруючих. За порушення — штраф або кримінальна відповідальність.

Будемо пробувати виходити з ситуації за рахунок збільшення числа Божественних Літургій і розділенням парафіян в храмі і на подвір’ї,  як радить Блаженнійший Онуфрій по результатах Синоду.

В суботу буде дві поминальних Літургії і Панихиди о 7.00 і 10.00.

В Неділю — чотири Літургії: 7.00; 8.30; 10.00 і 11.30. Калитка з вул. Антоновича буде закрита. Вхід тільки зі сторони заводу.

Розумію, що будуть непорозуміння і навіть образи, але прошу зрозуміти і мене, бо питання не тільки про  величезні штрафи (кримінальна відповідальність: 3 — 5 або 8 років, залежно від обставин), а в тому, що під удар можна поставити і сам наш храм.

В ідеалі, добре, щоб була можливість попередньо записатись на певну Літургію, бо після входу визначеної кількості людей доступ на територію церкви буде закритий.

Інформація про Таїнство Соборування.

Воно буде проходити на протязі наступнрго тижня ( 23 — 27 березня) за індивідуальним записом до конкретного священника числом не більше 10 чоловік. Записуватися потрібно на свічному ящику з вказанням контактного телефону і священника, у котрого хочете соборуватися.

Храни всіх Господь!

Наверх