skip to Main Content
Ingeri

Молитва Архистратигу Михаїлу.

Молитва Архангелу Михаїлу: сильні щоденні молитви Архистратигу Михаїлу-1200x800
 Архангел Михаїл вважається одним із вищих ангелів. Зазвичай у молитвах до нього люди просять про сильний захист від усього негативного. Молитва Архангелу Михаїлу від ворогів і злих сил на кожен день зможе допомогти вірянам у багатьох життєвих ситуаціях.

Про що просять Архангела Михаїла?

Архангел Михаїл відкритий до молитов будь-якої віруючої людини. Він не відмовить нікому, надаючи заступництво будь-кому, хто йде до нього з відкритим серцем. До нього часто звертаються за допомогою:

  1. Для безпечного легкого шляху можна прочитати молитву про захист до Архангела Михаїла. Він допоможе кожному мандрівникові. Тому, коли плануєте вирушати у довгу дорогу, потрібно звернутися до цього Архангела.
  2. Також молитви Архангелу Михаїлу читають ті, хто не може визначитися зі своєю метою у житті, заплутався, хто зійшов зі шляху, не знаючи, як повернутися назад. Покровитель допоможе у будь-якій складній ситуації.
  3. За допомогою до Михаїла можуть звернутися і ті, кого мучать страждання, переживання, душевне занепокоєння чи фобії.
  4. А ще він підтримає того, хто страждає від нестачі терпіння чи витримки, додасть сил та енергії для досягнення поставлених та бажаних цілей.

Молитва Архангелу Михаїлу на щодень

Потужна молитва св. Михаїлу Архангелу: текст

О, найсвятіший Архангеле! До Тебе звертаюся за допомогою. Не покинь мене без уваги. Прости мене за мої провини грішні і слова мерзенні, бо каюсь я. Не покинь мене в біді, даруй захист мені і всім близьким моїм, хто також потребує в Тобі, о святий Михаїл! Дякую Тобі за всі діяння, що скоїв ти на благо людей і на славу Господа нашого. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва-оберіг до Архангела Михаїла

Молитва-оберіг є дуже дієвою і сильною, допомагає захиститися від бід і неприємностей. Цю молитву можна не тільки читати, а й записати на листочку, щоб завжди носити з собою як оберіг. Її слова звучать так:

О, святий Михаїле! Ти за всіх людей встав на захист і вберіг від бід кожного, хто потребував Тебе. Подаруй же мені мужності і сил, щоб впоратися з усіма труднощами, що зустрічаються на моєму шляху. Не дозволяй ворогам моїм здолати мене, будь завжди поруч зі мною і стань моїм покровителем. Нехай горе і печаль обходять мене стороною. На віки вічні. Амінь.

https://vesti.ua/uk/author/n-didyk

Наверх